بنی تمیم: ممکن است اشکانی جزو گزینه های مدیر تیم های ملی باشد

نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: بحث سرمربیگری پازاج مطرح نیست و او تا زمان معرفی فرد جدید و واجد شرایط برای سرمربیگری، مسئولیت امور فنی تیم را بر عهده دارد.

بنی تمیم: ممکن است اشکانی جزو گزینه های مدیر تیم های ملی باشد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، حمید بنی تمیم در مورد مصوبات جلسه امروز (سه شنبه) شورای فنی و مباحث مختلفی که در این زمینه مطرح می گردد، گفت: قرارداد علی اشکانی به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان تا زمان بازی های آسیایی جاکارتا بود و بنابراین بحث برکناری وی مطرح نیست.

وی ادامه داد: پس ارائه گزارش احد پازاج مدیر تیم های ملی به اعضای شورا و ارائه نقطه نظرات اعضای شورای فنی تیم های ملی، در نهایت مقرر شد مدیر تیم های ملی تا چند روز آینده نسبت به معرفی فرد جدید واجد شرایط برای سرمربی تیم ملی به شورای فنی اقدام کند تا در نهایت در این زمینه تصمیم گیری گردد. حتی ممکن است خود اشکانی جزو گزینه های پازاج باشد.

بنی تمیم توضیح داد: در این جلسه مقرر شد تا زمان معین سرمربی، آقای پازاج مدیر تیم های ملی با کادر فنی فعلی امور را دنبال کند و بحث سرمربیگری موقت او مطرح نیست.

وی خاطر نشان کرد: تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی از دیروز در خانه کشتی شروع گردیده است و اردونشینان تمرینات خود را به شکل خوبی برای مسابقات جهانی دنبال می نمایند. در جلسه شورای فنی مقرر شد محمد الیاسی در وزن 67 کیلوگرم به همراه سعید عبدولی، یوسف قادریان و رامین طاهری در وزن 82 کیلوگرم برای ارزیابی بیشتر، راهی جام پیت لاسینسکی لهستان شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بنی تمیم: ممکن است اشکانی جزو گزینه های مدیر تیم های ملی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با بنی تمیم: ممکن است اشکانی جزو گزینه های مدیر تیم های ملی باشد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید