فوتبال دنیا، سیمئونه: روزی سرمربی اینتر خواهم شد

سرمربی کنونی روخی بلانکو می گوید روزی راهنمایی نراتزوری را برعهده خواهد داشت.

فوتبال دنیا، سیمئونه: روزی سرمربی اینتر خواهم شد

به گزارش خبرنگاران، بازگشت دیه گو سیمئونه به اینتر این بار به عنوان سرمربی یکی از رویاهایی است که طرفداران این تیم ایتالیایی رویاپردازی می نمایند، تیمی که پس از فتح سه گانه ایتالیا و اروپا با سرمربیگری ژوزه مورینیو در سال 2010 دچار افت شد. اظهارنظر جدید سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید اما نشان می دهد که رویاپردازی طرفداران اینتر بیراه هم نیست.

دیه گو سیمئونه در گفت وگو با برنامه ال پارتیداسو از شبکه رادیویی کوپه اسپانیا در مورد بازگشتش به باشگاه اینتر گفت: واضح است که روزنامه نگاران ایتالیایی هم این سؤال کلاسیک را خواهند پرسید. همیشه گفته ام که روزی سرمربی اینتر خواهم شد و این را به عنوان گزینه ای در نظر دارم.

وی اضافه کرد: اینتر اما اکنون در حال حاضر سرمربی ای - لوچانو اسپالتی- روی نیمکت خود دارد که خیلی عالی کار نموده است و من هم دوره فوق العاده ای را در اتلتیکومادرید تجربه می کنم. به هر حال هر موقع که وقتش برسد، این اتفاق - سرمربیگری اینتر- خواهد افتاد.

سرمربی روخی بلانکو در خاتمه گفت: هنوز تا سال 2020 - خاتمه قراردادش با اتلتیکو - فرصت زیادی باقی مانده و دو سال دیگر با باشگاه اتلتیکو قرارداد دارم.

سیمئونه 48 ساله بین سال های 1997 تا 1999 عضو تیم فوتبال اینتر بود و با این تیم قهرمانی در جام یوفا را هم تجربه کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، سیمئونه: روزی سرمربی اینتر خواهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با فوتبال دنیا، سیمئونه: روزی سرمربی اینتر خواهم شد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید