مسائل ساحلی بازان: لیگ فرسایشی، کمبود بازی دوستانه

امیرحسین اکبری می گوید جام بین قاره ای نخستین رویداد مهم پیش رویمان در امسال است که به دلیل سطح بالای مسابقات از اهمیت زیادی برخوردار است.

مسائل ساحلی بازان: لیگ فرسایشی، کمبود بازی دوستانه

به گزارش خبرنگاران ،دور جدید اردوهای تیم ساحلی در هفته های آینده شروع می گردد و بعد از انتها مسابقات لیگ هم جهت برگزاری اردو و چند بازی دوستانه این تیم عازم پرتغال خواهد شد تا برای مسابقات جام بین قاره ای آماده گردد.

امیرحسین اکبری یکی از بازیکنان تیم ساحلی درباره شرایط ازیکنان این تیم می گوید:حدود شش ماه است درگیر بازی های لیگ هستیم و در واقع بازیها بسیار فرسایشی گردیده است.البته شرایط بدنی ملی پوشان تقریبا ایده آل است و از طرفی اردوهای یک ماه اخیر با تدبیر کادرفنی تیم ملی لغو شد تا بازیکنان کمی استراحت داشته باشند و از مصدومیت های احتمالی جلوگیری گردد که بی شک تصمیم بسیار خوبی بود.

اکبری همچنین به مسائل اشاره نمود و گفت:بازی های دوستانه کمی در طول سال داریم و اینگونه اردوهای سطح بالا ، تاثیرگذاری زیادی در عملکرد تیم دارد چراکه موجب افزایش انگیزه بازیکنان می گردد و بازیکنان جوانی که به تیم ملی اضافه گردیده اند با حضور در بازیهای بین المللی به نوعی خود را پیدا می نمایند.جام بین قاره ای نخستین رویداد مهم پیش رویمان در امسال است که به دلیل سطح بالای مسابقات از اهمیت زیادی برخوردار است.

3-185

منبع: ایران ورزشی

به "مسائل ساحلی بازان: لیگ فرسایشی، کمبود بازی دوستانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با مسائل ساحلی بازان: لیگ فرسایشی، کمبود بازی دوستانه

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید