کتابخانه نام نیک میامی تجهیز می گردد، اهدای 100جلد کتاب جدید

به گزارش خبرنگاران، نورعلی غلامحسین نیا سما کوش ظهر چهارشنبه در نشستی به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان از اهدای بیش از 100جلد کتاب و نشریه توسط استاندار سمنان به کتابخانه های عمومی اطلاع داد و بیان نمود: این کار امکان تجهیز کتابخانه روستایی نام نیک در شرقی ترین بخش میامی و استان سمنان را مهیا می نماید.

کتابخانه نام نیک میامی تجهیز می گردد، اهدای 100جلد کتاب جدید

وی بابیان اینکه کتاب های اهدایی که بیشتر در حوزه علوم سیاسی، تاریخ، فرهنگ عمومی و ... هستند برای تجهیز و غنی سازی کتابخانه عمومی در حال احداث روستای نام نیک از توابع میامی ارسال می شوند، اضافه کرد: از سایر منابع اهدایی برای غنی سازی مخازن کتابخانه مرکزی استان استفاده می گردد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان، بابیان اینکه کتابخانه روستایی نام نیک به زودی به بهره برداری می رسد، تأکید کرد: این کتابخانه در زمینی به مساحت 209مترمربع با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان، شورای اسلامی و دهیاری روستا ساخته گردیده و در دست تکمیل است.

سماکوش از برگزاری جشنواره اهدای کتاب در سال گذشته اطلاع داد و تاکید داشت: در این جشنواره 310هزار نسخه کتاب و نشریه توسط مردم و دستگاه های اجرایی به مخازن کتابخانه های عمومی استان اهدا شد که نسبت به سال قبل از آن یعنی 95، رشد 10 برابری را داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کتابخانه نام نیک میامی تجهیز می گردد، اهدای 100جلد کتاب جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با کتابخانه نام نیک میامی تجهیز می گردد، اهدای 100جلد کتاب جدید

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید